01 Вересня, 2020 р., 12:30
       Стурбовані першачки, досвідчені старшокласники, натхненні вчителі та схвильовані батьки вранці 1 вересня зібралися на традиційні лінійки біля шкіл Корнинської громади.
28 Червня, 2020 р., 11:47
       Щиро вітаю всіх з Днем Конституції України.
01 Червня, 2020 р., 11:30
    Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей-прекрасне свято радості та надії. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
19 Травня, 2020 р., 15:30
Запрацювала віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.
08 Травня, 2020 р., 13:35
Прийміть щирі привітання з Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги!
24 Квітня, 2020 р., 08:42
Для системи органів з надання безоплатної вторинної правової допомоги навіть у період дії карантину захист прав людини має пріоритетне значення.
17 Квітня, 2020 р., 12:31
    З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю з  Великоднем!
15 Квітня, 2020 р., 14:22
Прийняте Розпорядження сільського голови від 14 квітня  2020 року № 60 "Про заборону спалювання  опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів на території Корнинської сільської ради"
03 Квітня, 2020 р., 10:37
        Спільними зусиллями разом  з Громадська організація "Центр розвитку самоврядування "СОЦІУМ"" спеціалісти Корнинської сільської ради розвозять продуктові пакети для літніх людей, позбавлених піклування. Велика вдячність підприємцям, а саме:  Царук Н. Р., яка з власної ініціативи забезпечила продуктами частину малозабезпечених мешканців села Тайкури, Тотовицькій Л. В. (маг. Продукти, с. Корнин), Ковалюк С.І. (маг. Ведмедик, с. Колоденка), Кисіль Л. М. (маг Джерельце, с. Колоденка) за те, що допомагають людям у такий складний час.