27 Лютого, 2020 р., 16:22
Часто і ретельно мийте руки з милом або обробляйте їх спиртовмісним засобом - миття рук з милом або обробка спиртовмісним засобом убиває віруси, які можуть бути на ваших руках. Дотримуйтесь дистанції хоча б 1 метр (3 кроки) між собою та тим, хто кашляє чи чхає - вірус передається при тісному контакті. Якщо ви занадто близько, ви можете інфікуватися вірусом COVID-19, якщо людина хвора. Не торкайтесь очей, носа та рота - саме через руки ви можете перенести вірус із предметів на очі, ніс чи рот. Звідти вірус може потрапити у ваш організм, і ви можете захворіти. Коли чхаєте або кашляєте, прикривайте рот і ніс зігнутим ліктем або серветкою. Якщо використовуєте серветку, негайно викиньте її після використання у закритий смітник, а руки обробіть спиртовмісним засобом або помийте з милом - через чхання та кашель поширюється вірус. Дотримуючись належної гігієни, ви захищаєте інших від вірусів. Залишайтесь вдома, якщо захворіли. Якщо у Вас підвищена температура, кашель і ускладнене дихання, одразу зверніться до лікаря - рання діагностика допоможе уникнути ускладнень та захистить вас і допоможе запобігти поширенню вірусів та інших інфекцій.
25 Лютого, 2020 р., 16:28
 Меморандум про співробітництво між Міністерством соціальної політики України, Асоціацією “Інформаційні технології України” та Громадською організацією «ПРОМЕТЕУС»
20 Лютого, 2020 р., 12:25
      Сьогодні, 20 лютого 2020 року, - шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб учасників тримісячних протестів, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення.
05 Лютого, 2020 р., 16:47
    Корнинська сільська рада  інформує, що з 1 січня 2020 року розпочато черговий етап подання суб'єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи „Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” щорічних електронних декларацій за 2019 рік відповідно до Закону України „Про запобігання корупції”( далі – Закон).
05 Лютого, 2020 р., 14:47
           30 січня 2020 року  Рівненська районна філія Рівненського обласного центру  у  складі «мобільного  соціального офісу» здійснила виїзд  в об’єднану територіальну громаду села Корни. В заході брали участь начальник Рівненського районного відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління ПФУ в Рівненській області Ірина Кроткіх та завідувач сектору нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України Олена Тилько, головний спеціаліст Рівненського бюро правової допомоги Андрій Гурін. Фахівці надавали місцевим жителям консультації з питань трудового та пенсійного законодавства, оформлення трудових відносин, забезпечення соціальних гарантій.  Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Оксана Булавська ознайомила  присутніх з інформацією щодо основних положень законодавства України про зайнятість населення, соціальних послуг центру зайнятості, умов надання  статусу безробітного, державних гарантій соціально незахищеним категоріям громадян, організації та проведення громадських робіт,  ознайомлено із новими сервісами та можливостями державного центру зайнятості та сучасними формами роботи.
20 Січня, 2020 р., 12:46
      19 січня  учасники жіночого вокального ансамблю «Корнинчанка» будинку культури с. Корнин керівник Руслана Багінська взяли участь  у районному фестивалі колядок та щедрівок "Роди,Боже, жито..." в музеї Пересопницького Євангеліє с. Пересопниця.
20 Січня, 2020 р., 12:40
  Уже традиційним в часі Різдвяних свят є проведення  в с. Загороща Новорічного Різдвяного дійства.  Таке свято відбулося і цього року 17 січня в приміщені клубу. Розпочала захід завклубом  Любов Демчук, яка до вітального слова запросила заступника Корнинського сільського голови Самсонюк Анну Вікторівну.
14 Січня, 2020 р., 10:32
Новий рахунок для сплати за вивезення твердих побутових відходів (сміття) на території Корнинської сільської ради "ПП Олександрійське" UA423333910000026007054716586