Рівненський район Рівненська область

ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ У БАГАТОДІТНИХ СІМ’ЯХ

Нормативні акти, якими регламентується надання допомоги:

• Закон України „Про охорону дитинства” від 26.04.2001 № 2402-ІІІ;
  • Постанова Кабінет Міністрів України від 13.03.2019 № 250 „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям”;
  • Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплати послуг окремим категоріям населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1101.

Умови отримання допомоги:

Підстава для отриманн допомоги:

• Факт набуття сім’єю статусу багатодітної сім’ї.

Перелік необхідних документів:

• заява, яка формується після введення всіх необхідних даних у програмному комплексі "Соціальна громада" (при пред’явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу);

• копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
    копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Спосіб подання документів:

Заява та документи, необхідні для призначення державної допомоги подаються особою через уповноважених осіб виконавчого органу сільської ради чи поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості).

Перелік підстав для відмови у наданні допомоги:

• подання документів до заяви не в повному обсязі;
  • виявлення в поданих документах недостовірної інформації;
  • заява подана особою, яка не має права на призначення допомоги.

Способи отримання допомоги:

Допомогу можна отримати через виплатні об’єкти АТ „Укрпоштаˮ або через уповноважені банки, визначені в установленому порядку.