Допомога у вигляді продуктових пакетів

Дата: 03.04.2020 10:37

Спільними зусиллями разом  з Громадська організація "Центр розвитку самоврядування "СОЦІУМ"" спеціалісти Корнинської сільської ради розвозять продуктові пакети для літніх людей, позбавлених піклування. Велика вдячність підприємцям, а саме:  Царук Н. Р., яка з власної ініціативи забезпечила продуктами частину малозабезпечених мешканців села Тайкури, Тотовицькій Л. В. (маг. Продукти, с. Корнин), Ковалюк С.І. (маг. Ведмедик, с. Колоденка), Кисіль Л. М. (маг Джерельце, с. Колоденка) за те, що допомагають людям у такий складний час.

"Окрема подяка Громадська організація "Центр розвитку самоврядування "СОЦІУМ"", які взяли на себе збір допомоги. Дуже приємно бачити, що, з кожним днем, число людей, які готові активно допомагати, збільшується",- зауважив сільський голова   Роман Горбатюк-Василейко.

Бережіть себе та близьких.