З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2020 13:35

Прийміть щирі привітання з Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги!

Друга світова війна стала великою трагедією, яку зазнало людство у XX ст. В Україні немає сім'ї, якої не торкнулося б лихо Великої Вітчизняної війни.

Цей день викликає в кожного з нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами, чиє життя забрала війна. Хай пам’ять про війну, її героїчні і трагічні сторінки не розділяє, а об’єднує наше суспільство. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди.

Від депутатів Корнинської сільської ради та від себе особисто вітаю Вас  святом, дорогі ветерани, учасники бойових дій, солдатські вдови та трудівники тилу! Щиро дякуємо Вам за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь та слава живим героям!

Корнинський сільський голова Роман Горбатюк-Василейко