Зустріч  з народним  депутатом України Романом  Іванісовим

Дата: 30.04.2021 11:57
Кількість переглядів: 2040

23 квітня до  Корнинської  громади з робочою поїздкою завітав  народний  депутат України Роман  Іванісов. На зустрічі були присутні: сільський голова Роман  Горбатюк Василейко, начальник відділу світи, культури, туризму, молоді та спорту Сергій Швидун, культурний діяч Андрій Пастушенко та директор будинку культури.

В ході розмови були обговорені різні проблемні питання та шляхи їх вирішення. Завдяки зусиллям народного депутата та керівництва ТГ в минулому році було виділено субвенцію з державного бюджету  на заміну вікон в будинку культури с. Корнин.

"Саме змалку ми закладаємо дітям той хист, характер, цілеспрямованість, передаємо українські традиції, тому мати в громаді гідний будинок культури - просто необхідно!",- зауважив народний депутат.

На цей рік плануються роботи по  капітальному  ремонту перекриття даху.