06 Липня, 2023 р., 15:46
Для людей, внутрішньо переміщених  до Корнинської сільської ради  для вирішення питань соціального захисту та забезпечення  першочергових потреб!
28 Червня, 2023 р., 10:07
   Ставайте постачальником для МЕТРО Україна - співпрацюйте з надійним та стабільним партнером своєї продукції!    Програма USAID АГРО запрошує виробників свіжих овочів та фруктів стати постачальником для однієї з найбільших мереж оптово-роздрібної торгівлі на українському ринку. Ознайомитися з деталями та вимогами до постачальників можна за посиланням:https://drive.google.com/drive/folders/1wAeG6MQ9pdaLGlT4Bne81YFNSe9r8jXi?usp=sharing
22 Червня, 2023 р., 13:02
    У світі безліч видів шахрайських схем, які відпрацьовуються на простих громадянах.
13 Червня, 2023 р., 12:42
Шановні мешканці Корнинської сільської територіальної громади!
18 Травня, 2023 р., 14:21
   З метою інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами Міністерство з питань реінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» розробили флеш-відеоролики із мінної безпеки:
09 Травня, 2023 р., 14:12
     Через війну в багатьох людей знищено або ж пошкоджено документи на право власності. Втім, щоб отримати відшкодування за зруйноване житло, необхідно їх відновити. Отримані дублікати документів матимуть таку ж юридичну силу, що й оригінал. Мінреінтеграції спільно з Мін’юстом розробили алгоритм дій на цей випадок.
02 Травня, 2023 р., 12:10
     З 02.05.2023 р. виконавцем послуг з вивезення побутових відходів в Корнинській ОТГ визнано КАТП 1728.
27 Квітня, 2023 р., 10:31
   Попри війну, в Україні продовжують підвищувати пенсії. Так,  з 1 квітня 2023 року передбачено черговий перерахунок пенсії відповідно до  частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“ особам, які продовжують працювати.