11 Квітня, 2019 р., 14:10
   В селі Колоденка, для відкриття  спортивного сезону  проводився комплекс необхідних робіт з підтримки та підготовки газону футбольного поля для змагань: здійснювалась  укатка та  вирівнювання.
11 Квітня, 2019 р., 11:56
   Для першочергового зарахування дитини в перший клас використовувати лише один спосіб підтвердження її місця проживання – місце реєстрації – є неприпустимим обмеженням. Підтвердити місце проживання можна також низкою інших документів.
27 Березня, 2019 р., 10:27
       З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.
19 Березня, 2019 р., 09:15
       Днями в клубі селі Колоденка Рівненського району відчинила свої двері пластова домівка «Гніздо Орлів». Це саме те місце, звідки пластуни починають мандрівки в гори, на озера, в замки, на прощі до святинь.
15 Березня, 2019 р., 09:46
Шановні декларанти!